LV   RUS   ENG   KARTE
Latviešu tautas
dzejnieks Jānis Rainis
mācījās šajā skolā
no 1875. līdz 1879.gadam.

Mākslinieks R.Zariņš
absolvēja šo skolu
1886.gadā.

Meklēt

Kalendārs

23.10.2017
Pr
Ot
Tr
Ct
Pk
Ss
Sv
Oktobris
Parādīt visu mēnesi

J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola aicina topošos pirmklasniekus uz adaptācijas nodarbībām.

Lasīt vairāk

26.septembrī mūsu skolas 7.a klases skolēni apmeklēja 12.Daugavpils Zinātnes festivāla pasākumus Daugavpils Universitātē.

Lasīt vairāk

Katru gadu Daugavpilī tiek rīkots pasākums Eiropas valodu diena 2017 “Kopā valodu daudzveidībā”. Šī gada tēma bija “Daugavpils multikulturāla pilsēta”.  5.-8. klašu skolēniem bija jāveido viktorīna, kuru vajadzēja noformēt elektroniski.

Lasīt vairāk

Š.g. 22.septembra rīts skolā sākās ar kopīgu vingrošanu, jo šajā dienā Latvijā atzīmē Olimpisko dienu.

Lasīt vairāk

Ar dažādiem pasākumiem J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā aizvadīta Dzejas dienu nedēļa.

Lasīt vairāk

Š.g. 11.septembrī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde parakstīja sadarbības līgumu par Daugavpils pilsētas skolu dalību Valsts izglītības satura centra projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001), kura mērķis ir nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

Lasīt vairāk

Jebkuram skolēnam ir svarīgi tikt pieņemtam skolas dzīvē. Ja skolēns ir iekļauts skolā un klasē, tad viņš ir pārliecināts par sevi – droši pauž savu viedokli, spriež, dalās pārdzīvojumos, jautā skolotāja viedokli. Lai to sasniegtu mūsu skolā jau tradicionāli notiek  adaptācijas dienas 1., 5., 10. klasēs. Šajās dienās 1., 5., 10.klasēs nenotiek mācību stundas, bērni atnāk uz skolu, pavada laiku ar klases audzinātāju, atbalsta personālu, viens ar otru.

Lasīt vairāk

Septembrī Daugavpils pilsētas iedzīvotāji varēs piedalīties projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pašvaldībā”, pasākumos, kas vērsti uz veselības veicināšanu un slimību profilaksi.

Lasīt vairāk

Š.g. 30.augustā J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā otrā stāva foajē tika atklāta foto izstāde “Vasara skolotāja acīm.”

Lasīt vairāk

Aicinām uz skolu 1.septembrī!

Nākamais